Krótkofalówka PMR Midland Business to nowość 2017/2018 roku. Warto na nią zwrócić uwagę ponieważ producent podszedł w nowatorski do kilku kluczowych cech.

Pierwsza rzecz która rzuca się w oczy to akumulator o pojemności 2600mAh. Jest to prawdopodobnie jeden z największych akumulator w klasie urządzeń do pracy bez pozwolenia. Dzięki temu w typowych warunkach może pracować nawet ponad 30 godzin na jednym ładowaniu.

https://www.youtube.com/watch?v=kYmoDEXG8ww

Kolejna sprawa to system ładowania oparty o standard USB. Dzięki temu można urządzenie łatwo doładować z popularnych ładowarek do telefonów. ładowarek samochodowych, z komputera przenośnego lub powerbanku.

Zintegrowana antena w obudowie ABS natomiast to odpowiedź na oczekiwania klientów którzy szukają bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia sprzętu. Anteny tej nie da się uszkodzić lub złamać tak jak typowych anten helikalnych pokrytych gumą. W klasycznych antenach wewnętrzne uszkodzenie promiennika jest często jest niewidoczne, powoduje spadek czułości i zasięgu urządzenia. Usterka taka często jest także trudna do wykrycia ponieważ antena może chwilami pracować poprawnie.

Funkcje radiotelefonu można rozszerzyć o akcesoria oparte o złącze 2pin kenwood.

Aktualna oferta i szczegółowe informacje na temat Krókofalówki Midland Business.